Godzina stosowania antybiotyku Damelium

1. Czy antybiotyk Damelium na trądzik można stosować 2 razy dziennie ? 2. Czy jesli przez 2 tyg. biorę antybiotyk Damelium raz dziennie o godzini 16, to mogę zmienic porę dnia na rano ? I zamiasdt brac o 16, to zaczać brac rano ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Standardowo antybiotyk Damelium stosuje się 1 raz na dobę. Jak najbardziej może Pani/Pan zmienić porę przyjmowania antybiotyku na rano, tym bardziej, że tak zaleca producent w ulotce.