Gorące czoło i skronie a prawidłowa temperatura u syna

witam,mam wrażenie ,że mój 2letni synek ma gorączkę podczas gdy termometr wskazuje normalną temp,a synek ma gorace czółko i skronie,o czym to moze świadczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może termometr jest popsuty. Proponuję wykonać ponownie pomiar temperatury ciała. Jeżeli nawet nie będzie gorączki proszę udać się do pediatry celem wykonania badania dziecka.