Gorący kubek

Witam serdecznie. Wiem, że zupki typu gorący kubek są niezdrowe. Ale chciałam zapytać o to, czy faktycznie są niskokaloryczne i nietuczące. Bardzo proszę o odpowiedzieć. Spędzając cały dzień w pracy, bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku, chciałabym rozwiać te wątpliwości.
ponad rok temu

Witam!

Zupki typu instant faktycznie zawierają niedużo kalorii. Mimo to nie polecam ich spożywania, ze względu na zawartość dużych ilości konserwantów oraz znikomą wartość odżywczą.

Posiłek, aby był zdrowy, powinien być nie tylko nietuczący, ale również musi zawierać odpowiednie ilości składników odżywczych, mineralnych i witamin.

Dodatkowo produkty takie w swoim składzie mają duże ilości sodu, który w nadmiarze sprzyja nadciśnieniu i chorobom serca.

Należy pamiętać, że spożywanie jednego produktu zbyt często i w dużych ilościach może zaszkodzić.

Pozdrawiam.