Grudki na skórze po świerzbie

Witam, jak długo należy czekać aby grudki na skórze powstałe przy świerzbie całkowicie zniknęły z ciała? Przez trzy dni od zastosowania leku (infectoscab) świąd w znacznym stopniu ustał, lecz ilość “wysypki” nie zmalała. Jakich maści najlepiej użyć żeby skóra powróciła do swojego pierwotnego stanu? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli do dzisiaj nie ma poprawy Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie lub lekarza dermatologa.