Grzybica. Czy to ja zarażam partnera czy może on zaraża mnie?

Choruję od kilku dni na drożdżycę. Byłam u lekarza, ale kilka miesięcy temu też miałam podobny problem i nie wiem, czy mogłam zarazić swojego partnera czy może to on mnie zaraża? Dodam, że on nie ma żadnych objawów, które by sugerowały, że może mieć grzybicę.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety podczas współżycia może dojść do zarażenia. Objawy nie zawsze muszą być widoczne.
Najlepiej zastosować równoczesne leczenie u Pani i u partnera.

Pozdrawiam.