Grzybica pachwiny

Mam problem z pachwiną, pojawiły mi się czerwone placki na których są też mocno czerwone plamki takie małe krosty. Lekarz przepisal mi Flumycon clotrimazolum i travogen, smaruję 2,3 razy dziennie i nic !!! może są jakieś mocniejsze maści które pomagają.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Leczenie może trwać długo, nie napisał Pan ile ono już trwa. Jeśli po tygodniu nie będzie poprawy, przy jednocześnie zachowanej prawidłowej higienie chorego miejsca proszę udać się do lekarza. Obowiązkowe częste przemywanie, zwłaszcza w czasie upałów, pomocne mogą być też pudry osuszające. Bielizna powinna być bawełniania i przewiewna.