Grzybica pochwy i pominięcie 5 tabletek antykoncepcyjnych

Na ostatniej wizycie ginekolog stwierdził u mnie grzybice pochwy. Zapisał tabletki. Ale tu mam kolejny problem od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne a ost nie wzięłam 5 pod rząd. Ale bralam dalej do konca 3 dni. Co mam zrobić. Czy zrobić przerwę ? I kiedy włożyć tabletki na grzybice

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami. Nie za bardzo rozumiem w jaki sposób ostatnio były przyjmowane tabletki.