Grzybica przełyku, nadżerki pępkowate żołądka i zaczerwienienie śluzówki w antrum a podwyższone CA 125

Czy grzybica przelyku i zaczerwienienia i nadzerki pępkowate zoladku , zaczerwienienia sluzowki w antrum moze wplywac na podwyzszone ca125?( 56). Dodam ze jestem miesiac po laparoskopowym usunieciu torbieli na jajnikach. Histopatologicznie wszystko bylo dobrze. Aha CE 4 tez w normie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany w żołądku nie są raczej wynikiem podwyższonego poziomu Ca-125. Przyczyną jak najbardziej mogły być jednak opisane, usunięte torbiele. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.