Gula w gardle i uczucie ucisku

Od roku mam gulę w gardle, wieczne odcz.wymiotów,tak jakby z prawej strony mi coś przeszkadzało,teraz .Jak się denerwuję jest gorzej.Nie wychodzęz domu. Wycieli mi migdały, nie pomogło, rezonans z kontrastem nic gastroskopia nic ,usg nic..., wymaz bad. bakteryjne nic nie pokazał.Mam uczucie ucisku po prawej stronie i jest mi niedobrze, mam w buzi metaliczny posmak. Nie mam już siL jestem załamana-nikt nie wie na co mnie leczyć, Błagam o pomoc- mam 20 lat-Poznań

Jeżeli działania medyczne nic nie przynisoły, nie odnaleziono fizjologicznego źródła trudności - to proszę skonsultować sprawę z psychologiem. Często w wypadku zaburzeń nerwicowych występują takie właśnie psychosomatyczne objawy. SKoro trudności narastaja, gdy się pani denerwuje, to można rzeczywiscie przypuszczać,że mamy do czynienia z problemem natury psychicznej, a nie fizjologicznej - a wtedy psychoterapia powinna pomóc. Pozdrawiam.