Uporczywy kaszel i uczucie duszności, łaskotanie w piersiach

Witam, Od tygodnia mam uporczywy kaszel i uczucie duszności, łaskotania w piersiach. Kaszel z rana mokry, w ciągu dnia suchy szczekająco-świstający. Wieczorem nasila się przy leżeniu, dziś odczuwam dziwny metaliczny posmak w buzi, przy odkasływaniu jest lekko rzężący. Lekarz osłuchiwał mnie tydzień temu i wczoraj - oskrzela i płuca czyste. Brałam miflonide i atrovent zamiennie nieregularnie oraz na początku flegaminę. Duszność występowała cały dzień, teraz tylko na dworze i przy leżeniu. pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego jest coś więcej poweidziec. Proponuje kierować sie zalecenaimi lekarza badajacego.