Guz na nerce u 66-latki, a konieczność usunięcia narządu
Witam, przed tygodniem u mojej mamy zdiagnozowano guzy na nerce, zmiany mają ok. 66mm, wiem że to dużo ale czy to oznacza, ze moja mama musi być koniecznie poddana operacji usunięcia nerki? Czy na podstawie wyników morfologii i TK można stwierdzić jaki charakter ma ten guz i czy to rak?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Na podstawie wymienionych badań można przypuszczać o rodzaju guza. Co do operacji lekarz prowadzący po obejrzeniu badań przedstawi wszystkie możliwe opcje terapeutyczne. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie.