Guz przy odbycie po siedzeniu na zimnej ławce a hemoroidy

Witam mam 18 lat pewnego wieczoru siedziałem na zimnej ławce a na drugi dzień zauważyłem guza przy odbycie . Guz strasznie boli i jest spory w wielkości"grochu" Nie mam krwawienia przy wypróżnianiu oraz nie swędzi jest tylko ból jak już wspomniałem czy to są hemoroidy ?

Proszę udać się do chirurga, który pana zbada. Prawdopodobnie jest to zakrzepowy guzek krwawniczy.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Dr n. med. Marek RodzeĹ

Szanowna Pani - Pani opis dolegliwości odpowiada prawdopodobnie zakrzepicy żylaka odbytu. Proszę udać się do proktologa - włączy odpowiednie leczenie farmakologiczne lub przy nieskuteczności - leczenie zabiegowe
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski