Guz tarczycy oraz zaburzenia miesiączkowania, szumy uszne i bóle głowy

Od długiego czasu mam problemy z miesiączkami, krwawieniami, szumami w uszach, głowie, bólami głowy, tętnienie, pulsowanie głowy i ciała, kołataniem serca i uczuciem kiwania się a także chrypką. Tomografia kości skroniowych ok, usg tętnic szyjnych ok - przy badaniu wyszedł przypadkowo guz tarczycy ( dodam, że miałam badanie usg tarczycy 5 lat temu żadnego guza wtedy nie było - jedynie niedoczynność tarczycy -biorę euthyrox 50). Obecne wyniki poziomu hormonów tsh, ft3, ft4, anty tp, anty tg ideal

Witam serdecznie,

Proszę udać się na konsultację do endokrynologa w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.