Tycie, zaburzenia koncentracji, szumy uszne, wypadanie włosów i ospałość a niedoczynność tarczycy

Witam. roku mam problemy ze zdrowiem, tycie, zaburzenia koncentracji trudności w nauce wypadające włosy szumy uszne uczucie "upicia" ospałość śpię po 10h dziennie bez powodu (budziki nie są w stanie mnie obudzić a mam 3 bardzo głośne) robiłem badania podstawowe i poza niskich cholesterolem ( 105) reszta jest w miarę ok ALE zrobiłem ponownie badania na TSH i w przeciągu roku z 2.2 wskoczyło na 5.2 (max) a obecnie 4.02) mam 25 lat jestem facetem. czy to może być niedoczynność tarczycy?

Pozdrawiam i życzę zdrowia!