Guz w obrębie kolana a potliwość i spadek masy ciała

Witam, w maju 2014 pojawil sie u mnie niewielki 3mm goz na wewnatrznej stronie lokcia, goz zostal wyciety i wyslany do analizy, okazalo sie, ze to nic szkodliwego. Niestety 3 miesiace pozniej pojawil sie kolejny, na wewnetrznej stronie kolana,3 tygodnie pozniej kolejny w pachwinie udowej, plus od grudnia prawy migdalek jest ogromny z czopami ropnymi, w momencie zaprzestania antybiotyku robi sie znowu ogromny, strasznie sie poce w nocy i mimo 3500kcl dziennie schudlam 7 kg od grudnia, pomocy!!

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza chorób zakaźnych. Bez zbadania nie jestem w stanie określić przyczyny dolegliwości.

Pozdrawiam.