Guz z tyłu szyi u 49-latki

witam, mam guza z tylu szyi nigdy mi on nie przeszkadzal, ostatnio zrobil sie duzy boje sie isc do lekarza, poniewaz obawiam sie najgorszego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany. Konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Jeśli zmiana uległa powiększeniu to warto udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.