Świąd skóry i nadmierne pocenie u 34-latki

Witam. 34 lata.Od jakiegoś czasu obficie pocę sie w nocy.Swedzi mnie skóra i pojawiaja mi sie cos w rodzaju pokrzywki.Zbytnio nie zwracałam na to uwagi choć był to w pewnym rodzaju dyskomfort.Zaniepokoilo mnie natomiast to,ze od miesiąca Mam bardzo powiększone węzły chłonne szyi, jeden lub dwa w pachwinie i pod pacha(mniejsze niż na szyi).Wogole one nie bolą a te na szyi sa wielkości niewielkiej śliwki.Czy mam powód do obaw?Jakie badania wykonać i co doktor o tym sadzi?Z gory dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.