Osłabienie, potliwość w nocy a kaszel

witam serdecznie, Jestem mężczyzną w wieku 29 lat. Od kilku dni zmagam się z dziwnymi objawami: pocenie się w nocy, osłabienie powiekszone węzły chłonne na szyi, karku (wyczuwam je) w pachwinie i chyba pod pachami. Pachy mnei trochę pobolewają. Nie mam jako tako kataru, czasem kaszlę. Gardło również nie boli. Za dnia czuję się dośc dobrze, jednak niepokoją mnie te objawy. dosć dużo podrózuję. Czy takie objawy moga sygnalizować chooroby weneryczne również? Czy troszkę 'wariuje' ? Dziekuje

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem w stanie ocenić co jest przyczyną Pana dolegliwości.

Pozdrawiam.