Guzek na lewej części czoła

Witam. Od dziecka mam z lewej strony czoła guzka mniej więcej średnicy ok. 1,5cm. Rodzice mi mówią, że taki mój urok i tak po prostu mam. Nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało, w ogóle nie boli. Ciągle jest taki sam, a mam już 20 lat. Problem występuje np. wtedy gdy się uśmiecham a mięśnie na twarzy jakby się zacieśniają, wtedy często znajomi się pytają co mi się stało, co bywa trochę frustrujące. Czy można coś z tym zrobić?:)

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez oceny guzka jego dokładnego umiejscowienia i charakteru. Proponuję kontakt z chirurgiem twarzowo szcżękowym lub plastycznym.