Guzek nad brwią w wyniku uderzenia pięścią

Witam. Jakieś 5 tygodni temu zostałem uderzony pięścią w okolice skroni i do tej pory tj. 1 luty mam nad brwią wystający ruszający się pod skórą guzek, jest twardy, nie boli gdy go naciskam. Dodam, że przez ostatnia 2 tygodnie stosowałem maść Arcalen, guz się troszkę zmniejszył niestety od tygodnia w ogóle nie widać poprawy. Wie Pani co to może być i przede wszystkim jak się tego pozbyć, nie wygląda to zbyt estetycznie...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do chirurga, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.