Guz na skroni po uderzeniu

Dzień dobry. Pod koniec listopada 2015 od mocnego uderzenia zrobił mi się guz dokładnie na skroni. Początkowo nie poszedłem do lekarza bo malał ale do pewnego momentu potem przestał. Okazało się ze to jest tłuszczak czy włuczniak juz w koncu nie wiem. Jest on mały aczkolwiek widoczny. Dostałem skierowanie do chirurga ogólnego i mi powiedział ze niewytnie mi tego bo pod skorą to jest jakies 4mm dodatkowo na skroni. Zalezy mi aby go usunąc cos moge w tym kierunku jeszcze zrobic czy juz nic?

Szanowny Panie,
Taki guz powinien usunąć chirurg plastyczny, specjalizujący się w chirurgii plastycznej twarzy tylko on zaplanuje przebieg cięcia tak aby było jak najmniej widoczne, i usunie całkowicie ten guz.