Jak powinien zostać usunięty tłuszczak?

Usunięto mi tłuszczaka w znieczuleniu miejscowym bez usg i innych badań który po pół roku odrosł, 2 innych chirurgów plastycznych orzekło że należy wykonać operacje w znieczuleniu ogólnym ponieważ tłuszczak znajduje się pod mięśniem przyrosniety do czaszki, należy oczyścić kość by zmiana nie odrosła ponownie. Orzekli że to wznowa Czy pierwszy lekarz popełnił błąd wycinajac tłuszczaka w taki sposób?

Nie ma tu mowy o błędzie. Nie ma możliwości chirurg usunięcia dokładnie co do komórki tłuszczak. Wszystko zależy od budowy tłuszczaka i ich wznowa jest głównie od tego uzależniona. Takie przypadki są normalne i często się zdarzają i nie ma tu winy chirurgicznej.