Guzek nad pępkiem bolący przy nacisku

Witam,moj maz od kilku lat ma maly guzek,kilka cm nad pepkiem.Boli przy nacisku i przy `nadeciu` brzucha,guz nie zmienia swego ksztaltu i nie rosnie,jednak w czasie pracy,gdy maz ma stycznosc z opieraniem sie o cos,wtedy przeszkadza.Mial dzis robione usg jamy brzusznej,NIBY nic niepokojacego nie znaleziono.W rodzinie meza wystepowal nowotwor i bardzo mnie to martwi.Czytalam o ewentualnym,kaszaku,włókniaku,cyście,sama juz nie wiem :( Prosze o porade,bede wdzieczna!

Radzę udać się do doswiadczonego chirurga , który pewnie stwierdzi obecność przepukliny i ...trzeba bedzie ją zoperować! ALE BEZ ZBADANIA PACJENTA TO TYLKO MOJE GDYBANIE ALBOWIEM - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!!! zż