Guzek piersi i powiększone węzły chłonne

Dzień dobry.Mam 57 lat .W listopadzie minionego roku miałam usunięcie guzka piersi i kilkanaście węzłów chłonnych w tym w 16-u były przerzuty.W rozpoznaniu histopatologicznym bloom3/3 3 2/ partimintraductaleG3,HER2[3, ],Ki67 ok40%. Od 9-ego stycznia mam mieć chemię a później naświetlania.Nie mam pojęcia jak długo może trwać takie leczenie?Jak mocna jest taka chemia.Lekarz nic nie mówi.Trudno pytać bo nic tym nie zmienię a jednocześnie jestem ciekawa co mnie czeka.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, musi sie Pani udać do lekarza onkologa celem konsultacji. Niestety nie mam wiedzy dokładnej o Pani stanie zdrowia i samej chorobie. Chemioterapia jest dobierana indywidualnie i nie wiem jaki schemat leków będzie stosowany i w ilu cyklach. Pozdrawiam

Trudno jest pytac lekarza prowadzącego , a pyta Pani mnie na odległość??? PROSZE SZCZERZE POROZMAWIAĆ Z ONKOLOGIEM PROWADZĄCYM!!! zż