Guzek po ukąszeniu kleszcza a zawroty głowy

WITAM-3 lata temu mialam w glowie kleszcza wyrwalam go i nic nie robilam,ale mam duzy guzek w tym miejscu wielkosci grochu,mam bole glowy,zawroty,puchna mi nogi,wkolo kostek migotanie serca,czasami chwiejnosc rownowagi-prosze mi odpowiedziec co mam robic-pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Proszę udać się do lekarza- bez badania Pani i wykonania badań dodatkowych trudno stawiać diagnozę.