Ukąszenie przez kleszcza a zmęczenie

witam mam powazne problemy zdrowotne tzn ciagłe zmenczenie takie ze niechce nic robic zawroty głowy bole głowy promieniujace od skroni do potylicy nudnosci zrobiłem mase badan tomografie głowy wpozadku cisnienie 120-80 ekg serca wporzadku usg zoładka wpozadku przepływ tentnic szyjnych wporzadku morfologia wporzadku co top moze byc pare miesiecy wczesniej miałem kleszcza na nodze czy to moze byc bolerioza?

Witam Pana,

Podawane przez Pana objawy mogą być objawami wynikającymi z boreliozy, choć mogą również sugerować inne stany chorobowe.. Proszę na początek oznaczyć sobie z krwi IgM i IgG w kierunku boreliozy. Jeśli miano przeciwciał będzie podwyższone, wówczas powinien skontaktować się Pan z lekarzem, celem dalszego leczenia.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz