Guzek pod skórą w okolicy potylicy

W okolicy potylicy znalazlam 3 miesiace temu guzka,byl twardy jak kosc,rodzinny tez stwierdzil ze to kosc-nie powiekszal sie ani nie zmiejszal.Jednak teraz zauwazylam ze po ucisku sie zmiejsza(jak bys cos z niego wyplywalo)w nocy znowu sobie puchnie i rano jak nacisne to znowu znika ale nie do konca.Jest on pod skora,skora nad nim nie zmieniona,guzek raczejnie rusza sie,wielkoscipestki z jabłka,tak jakby byl na kosci.co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to kostniak - guzek z kości, wskazana kontrola u chirurga/dermatologa.