Guzek w obrębie ramienia a Dermatofibrosarcoma

witam po wykonaniu badania usg przedramienia lewego pod skóra mam guzka wyszło w opisie że guzek jest odgraniczony i wyszlo ze nie jest unaczyniowiony ale się boje iż 5 lat w stecz miałam usówanego guzka kawałek dermatofibrosarcoma czy to może być wznowa czy też nie i jutro idę umawiać się na zabieg i jestem w strachu że to może być to samo to jest twarde pomocy boje się

Aleksander Ropielewski

Niestety nie można tego wykluczyć do czasu wyniku badania histopatologicznego podejrzanego guzka.