Guzek w okolicy pachwiny a odpowiednia terapia

witam mam guzka najprawdopodobniej w okolicy pachwiny i nawet nie umie sie poruszac czy jest jakis domowy sposob na wyleczenie ?

Jeżeli nie wie Pani czy guzek jest w ok.pachwiny , czy gdzie indziej , bo pisze pani "najprawdopodobniej" - to jak wyobraża sobie Pani leczenie przez internet??? Droga Pani - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA !!! zż