Guzek w piersi o łagodnym charakterze

Pierś lewa o utkaniu gruczołowo-tłuszczowym na godz. 3 zmiana "guzek" hipo/hiperechogeniczny 6,6 x 4,8 mm. Węzły pachowe po stronie lewej niepowiększone. Pierś prawa utkanie gruczołowo-tłuszczowe bez zmian heteroechogenicznych. Węzły pachowe po stronie prawej niepowiększone. BI-RADS 2. Jutro mam termin na biopsję BAC. Czy mam się niepokoić wynikiem USG? W lewej piersi mnie coś pobolewa i to bardzo dziwiło lekarza. Proszę o komentarz.

Opis w USG "guzka" w sutku lewym nie świadczy o złośliwym charakterze, a poza tym zmiana guzowata jest bardzo niewielka (poniżej 1 cm średnicy). Ma budowę mieszaną i łagodne cechy. Określenie BI-RADS 2 oznacza występowanie zmiany łagodnej. Biopsja cienkoigłowa zapewne potwierdzi łagodność zmiany. Proszę ją wykonać zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.