Guzek w piersi wyczuwalny po miesiączce

Witam, mam 28 lat i 7 dni po miesiączce wyczułam w lewej piersi twardego, bezbolesnego guzka wielkości ziarnka gorczycy, który jest na tyle płytko pod skórą, że da się łatwo złapać w palce i odciągnąć, lecz generalnie pozostaje w jednym miejscu- 3 cm od sutka w stronę pachy. Czy taka zmiana wymaga natychmiastowego zbadania? Niestety realną szansę na wizytę u specjalisty mam dopiero za ponad miesiąc... Wizyta prędzej wymagałaby ode mnie istnego stanięcia na rzęsach. Proszę o pomoc.

Z opisu nie wydaje się by musiała Pani stawać na rzęsach, warto zasiegnąć porady, opisywana zmiana może dotyczyć skory, a nie koniecznie musi być związana z gruczołem. Proszę spokojnie poczekać kilka tygodni.