Guzek w wyniku TK płuc
proszę o interpretacje wyniku TK płuc Płuca bez zmian naciekowych . Guzek średnicy 5 mm w segmencie 6 w przyleganiu do szczeliny między segmentami 4 i 6. W segmencie 4 guzek 4mm. Podopłucnowo w segmencie 10 płuca lewego guzek 5 mm. W porównaniu do badania poprzedniego ( grudzień 2014) obraz guzków stacionarny. Regresji uległy zmiany naciekowe i obszary mlecznej szyby , obecnie widoczne jedynie dyskretne obszary o charakterze zaburzeń upowietrznenia w płacie górnym płuca prawego.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Nie można zinterpretować wyniku nie znając kontekstu dlaczego zostało wykonane oraz bez zbadania. Sugeruję udać się na wizytę do lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.