Guzek w wyniku TK płuc

proszę o interpretacje wyniku TK płuc Płuca bez zmian naciekowych . Guzek średnicy 5 mm w segmencie 6 w przyleganiu do szczeliny między segmentami 4 i 6. W segmencie 4 guzek 4mm. Podopłucnowo w segmencie 10 płuca lewego guzek 5 mm. W porównaniu do badania poprzedniego ( grudzień 2014) obraz guzków stacionarny. Regresji uległy zmiany naciekowe i obszary mlecznej szyby , obecnie widoczne jedynie dyskretne obszary o charakterze zaburzeń upowietrznenia w płacie górnym płuca prawego.

Piotr Pilarski

Nie można zinterpretować wyniku nie znając kontekstu dlaczego zostało wykonane oraz bez zbadania. Sugeruję udać się na wizytę do lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.