Interpretacja badania klatki piersiowej 21-latki
proszę o interpretację wyniku badania pet-ct. głównie chodzi mi o opis badania klatki piersiowej: w segmencie 4 płuca prawego guzek podopłucnowy 6 mm, przy szczelinie poprzecznej prawego płuca guzek 3 mm, w segmencie 3 płuca prawego przy osierdziu guzek podopłucnowy 5 mm

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian zlokalizowanych podopłucnowo. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.