Guzki na penisie po wyleczeniu mięczaka zakaźnego

Witam, miałem między pępkiem a penisem mięczaka zakaźnego, wyleczyłem go solphadermolem, po jakims czasie ale pomogło, niestety pojawiły sie juz małe guzki na samym penisiem, nie wiem dlaczego, bylem u dermatologa i przypisała mi benitadyne czy jakos tak, stosuje to ale jakos nie pomaga, uzyłbym tego spolphadermolu raz jeszcze ale pisałona ulotce nie uzywac przy częsciach intymnych, i nie wiem co robic? czekac na efekty tego benitadyne czy sprobowac czegos innego? pomocy

Witam. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami dermatologa i stosować na skórę betanidynę.