Guzki na uszach a odpowiednie działania

Witam , mam zapytanie mojemu chłopakowi na uszach robią się takie guzki, ostatnio przyłożyłam mu aloes i wyciągnęło mu całość lecz odnawia się to i w rezultacie pojawia się to na drugim uchu. co o jest i jak z tym walczyć? do kogo iść?

Niestety z opisu bez oglądania zmian nie można ustalić co dolega Pani chłopakowi. Proszę udać się do lekarza dermatologa. Pozdrawiam!