Guzki w okolicy pośladków i penisa, z których wypływa ropa

witam pierwszo pojawił sie u mnie guz z ktorego po paru dniach wyciekala ropa teraz pojawily sie inne pod podsladkiem,kolo penisa co to oznacza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Niemożna wykluczyć innej przyczyny powstawania zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który oceni zmiany. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.