Hemoroidy a ciemna krew w stolcu

witam.bliska mi osoba jest po radioterapii szyjki...po roku obserwuje ciemna krew w stolcu,nie ma bolu ani brzucha ani okolic odbytu,choc ma hemoroidy,czy to wskazuje na cos groznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc prawidłowo odpowiedzieć na Pani pytanie należy przeprowadzić badanie lekarskie. proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dodatkowych badań oraz dodatkowych specjalizacji bardziej specjalistycznych.