Hemoroidy u 22-letniej osoby

Dzień dobry, mam 22 lata i od trzech lat mam zdiagnozowane hemoroidy. Pierwszym objawem było krwawienie przy wypróżnianiu, swędzenie i dziwny ból. Od kilku miesięcy uwidocznił mi się mały, bezbolesny guzek przy odbycie. Czy to może być hemoroid zewnętrzny czy coś dużo poważniejszego?

Dzień dobry,

Tak- może to być guzek krwawniczy tzw hemoroid. Proszę jednak udać się do lekarza, który po obejrzeniu zmian udzieli Pani rzetelnej informacji i zaproponuje odpowiednie leczenie- po samym opisie ciężko postawić diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie.