Hiperprolaktynemia i badanie poziomu prolaktyny a stosowanie leków

Lekarz wykrył u mnie hiperprolaktynemie, brałam bromergon i po 2 opakowaniach miałam zrobic wyniki i zglosić się ponownie- czy na noc przed pobraniem krwi mam normalnie brać bromergon czy nie? - mam miec zwykłe badanie bez obciążenia. (niewiem czy lekarz mi nieudzielil tej informacji czy z wrazenia zapomnialam). Z góry dziekuję za odpowiedz- lekarz na urlopie więc zapytac go się nie moge.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie wiem czy ma być to badanie z obciążeniem czy bez - zależy to od intencji lekarza. Prosze przyjąć bromergon normalnie przed badaniem, o ile lekarz nie powiedział inaczej.