Hipoechogenna zmiana ogniskowa i węzły chłonne bez zmian

Mam 30lat w piersi prawej na granicy otoczki hipoechogenna zmiana ogniskowa o wym.3x3 mm węzły chłonne bez zmian,Usg jąder bez zmian, pełna morfologia i badania moczu wyniki dobra mam pytanie czy ta zmiana może oznaczać coś złego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana hipoechogenna zmiana ogniskowa wymaga dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję zatem, by skonsultował się Pan ze specjalistą onkologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem. Póki co proszę się nie niepokoić - być może wskazana będzie tylko obserwacja.