Hormonoterapia a zrazikowy hormonozależny rak piersi

w 2011 roku zakonczylam leczenie raka piersi. Chemioterapie/15 wlwow/mastektomie i radioterapie/25naswietlan/Byl to rak zrazikowy, hormonozalezny. .Teraz mam tzw .hormonoterapie.Przyjmuje Egistrozol.Wszystko co najgorsze po tym leku:tym leku. Zle znosze uderzenia goraca,mam 64 lata,zawroty glowy, klopoty z pamiecia,rownowaga,cholesterol skoczyl do 295.Zdretwiale konce palcow u rak i stop, niektore paznokcie nie przyrastaja.Czy hormonoterapia musi trwac 5 lat?Jakie sa najnowsze badania? Pozdrow.

Witam , hormonoterapia ma trwać max. 5 lat , ale jej długość jest zależna od skuteczności podawania oraz standartu życia pacjentki. Myślę , że jest Pani pod opieką doświadczonego ośrodka onkologicznego , w którym opiekujący się Panią specjalista odpowie na Pani pytania i wybierze najlepszą drogę dalszego postępowania , pozdrawiam , zż