IBS a bolesność brzucha

Mam IBS, kiedyś od tego bolał mnie brzuch. Po przyjęciu pramu przeszło mi na pół roku, ale po odstawieniu leków wróciło na tydzień z zawrotami głowy i wymiotami, a teraz od pół roku mam problemu z trawieniem, nudności, czasami żołądek zarzuca treścią i kwasem do przełyku, mam tak jakby uczucie szamba w gardle i gnijącego pokarmu sprzed tygodnia. Nie mogę patrzeć na jedzenie i zapachów nie znoszę. Prawie w ogóle nie jem. Czy to nerwica? IBS się zmieniło? Czy coś innego? Refluksowe leki mi szkodzą

Piotr Pilarski

Objawy mogą być na tle nerwowym. Sugeruję udać się do psychiatry. Warto byłoby sprawdzić czy podając ponownie lek przeciwdepresyjny objawy ustąpią.

Pozdrawiam.