Ile dni testy narkotykowe będą wskazywały wynik pozytywny?

Byłem na imprezie i zaciągnałem sie tylko 3 razy jointem, ile dni testy narkotykowe beda wskazywały wynik pozytywny?

THC zawarte w marihuanie wiąże się z tkanką tłuszczową, co powoduje, że pozostaje w organizmie na dość długi czas i jest uwalniane stopniowo wraz ze spalaniem się tkanki tłuszczowej. Jeśli faktycznie był to jednorazowy incydent, to najprawdopodobniej po 2-3 dniach substancja nie powinna być już wykrywalna. Jeśli mówimy o częstszym zażywaniu, to thc w organizmie może być obecne nawet miesiąc po ostatnim zażyciu.

Polecam:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/thc-jak-dlugo-utrzymuje-sie-we-krwi-moczu-i-slinie

Witam, czas wykrycia zależny jest od tego w jaki sposób będzie przeprowadzane badanie. Testy wykrywające w ślinie Tetrahydrokannabinol (THC), wykrywają do72 godzin, w moczu od 1 dnia do 1 miesiąca.
Pozdrawiam serdecznie