Ile godzin powinno się zaklejać oko?

Witam mam pytanie, od listopada zeszłego roku moja wtedy 3 letnia córka zaczęła zaklejać oko przez 12 godz dziennie( tak zalecił nasz okulista) powód zez. Dowiedziałem się ze to za długo tyle godzin. Ile godzin powinno się zaklejać oko?

Witam. 8 do 12 godz przez około 12 do 18 tygodni pod kontolą widzenia co 3- 4 tygodnie. Oczywiście zależy też jak córeczka to znosi i jakie ma głębokie niedowidzenie. Pozdrawiam serdecznie