Ile razy dziennie można karmić dziecko rumiankiem lub koprem włoskim?

Mam 6 miesięcznego synka.jest karmiony sztucznie.Ile razy dziennie mogę przepoić go rumiankiem lub koprem włoskim aby nie bolał go brzuszek.

Witam,
aby można precyzyjne dopasować ilość posiłków i porcji herbatek, proszę o informacje dlaczego chce Pani zastępować pokarm herbatką?
Pozdrawiam
Sylwia Beyer-Wygońska