Dobry dietetyk dla dziecka autystycznego w Gdańsku

Dziękuję za dobre rady i jednocześnie mam pytanie czy pani może mi polecić dobrego dietetyka dla dziecka autystycznego który mieszka w Gdańsku lub w okolicach trójmiasta ?

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, oczywiście mogę spróbować, ponieważ w mojej karierze pracowałam już z dzieckiem autystycznym. Zapraszam: Kamila Ziemann, www.centrumefekt.pl (adres oraz telefon podany na stronie www oraz w zakładce abc zdrowie).

Witam, jeżeli nie będzie dla Pani za daleko, zapraszam do mojego gabinetu w Redzie.
Specjalizuję się w pracy z nadwagą u dzieci.
Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Beyer-WYgońska