Ile trwa pocenie się podczas choroby?

Ile trwa pocenie sie podczas choroby? Moj chłopak czuje sie trochę lepiej tylko męczy go ostry kaszel (jakby płuca wyrywalo) a poci sie dalej, jak jest najlepszy lek na kaszel tego ojawu?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę spróbować dostępnych bez recepty leków wykrztuśnych. Ich działanie jest do siebie podobne i nie istnieje ranking. Jeżeli objawom kaszlu towarzyszy gorączka lub duszność to konieczny jest kontakt z lekarzem i wykluczenie zapalenia płuc wymagającego stosowania antybiotyku.