Skuteczne sposoby na pocenie się nóg

witam mam problem z poceniem sie stóp i dłoni najbardziej latem i chciałabym wiedziec czy moge cos tera z ty zrobic zeby uniknac tego latem bo strasznie mi z tym nie dobrze bo nawet moim córka nie moge podac dłoni bo nawet one zwracaja na to uwage mówiac mamo dlaczego masz mokre dłonie?latem to na prawde jest masakra z tym poceniem sie prosze o jaka kolwiek podpowiec nawet jak sa jakies skuteczne domowe sposoby bardzo dziekuje za przeczytanie ęwelina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Doraźnie może Pani zastosować preparaty do stosowania miejscowego dostępne w aptece bez recepty. Niemniej jednak warto udać się a wizytę do lekarza , który zajmie się ustaleniem przyczyny nadmiernej potliwości.