Ilość limfocytów a stosowanie Methandienone

Witam robiłem badania krwi i wynikach wyszło że mam za dużo LYMPH% 47,7% czy to ma związek z tym że zażywałem METHANDIENONE ? wziąłem tego 100 tabletek.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, możliwy jest związek przyjmowania preparatu ze zwiększonym odsetkiem limfocytów we krwi, jednak dostępne są wyłącznie badania wykonywane na zwierzętach, ponieważ ze względu na inne, bardziej poważne działania uboczne steryd został wycofany z rynku kilkadziesiąt lat temu.