Infekcja pochwy: czy boli wtedy podbrzusze?

Mam zapalenie pochwy i boli mnie podbrzusze. Z chłopakiem się zabezpieczam, ale teraz już nie jestem pewna niczego. Wręcz zaczynają się pojawiać ze stresu objawy ciąży. Po stosunku jestem prawie 3 tygodnie, a bóle mam podobne do okresowych, trwają prawie cały czas od współżycia. Od jakiegoś czasu mam też zapalenie. Czy ból jest przyczyną infekcji?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Jeżeli do stosunku doszło ponad 2 tygodnie temu, możesz wykonać test ciążowy już teraz. Z Twojego opisu wynika jednak , że dolegliwości bólowe mają prawdopodobnie podłoże infekcyjne.  Pozostałe, typowe dla ciąży wskazuja na objawy psychogenne, które odpowiadają ciąży urojonej.
Wydaje się, że jeżeli przestaniesz o tym myśleć objawy powinny ustąpić.
Pozdrawiam.